Vestuvių planavimas – ko nepamiršti? III dalis

7. Dekoras. Tai labai svarbus elementas, padėsiantis sukurti norimą šventės atmosferą. Juo galima rūpintis patiems arba, vėlgi,  patikėti profesionalams. Svarstant apie vestuvių spalvinę gamą, temą visiškai nėra būtina vaikytis madų – jei nuo vaikystės svajojote apie oranžines vestuves – kodėl gi ne? Ir visai nesvarbu, kad oranžinė šia vasarą visai nemadinga. Renkantis, gaminantis dekorą idealiausia, kad viskas būtų suderinta: pamergių išvaizda (nebūtinai identiškos suknelės – svarbu pati stilistika), puokštės, mašinos puošyba, šventės vietos dekoras ir net pakvietimai, kuriuos siųsite svečiams. Lai visus šiuos elementus vienija kažkas bendro – dryžiai, taškučiai, spalva, medžiaga, bendra tema ar kt.

8. Pamergių stilius. Kaip minėta, visiškai nėra būtina iš pamergių padaryti dvynes seseris… Tiesą sakant, tai – jau gana atgyvenusi tradicija. Vis dažniau kartu su pakvietimais atkeliauja ir medžiagos lopinėlis pagal kurios spalvą prašoma išsitinkti suknelę. Kartais nuotakos išdalija jau nupirktą audinį ir prašo pamergėms pačioms nuspręsti kokio modelio suknelę vilkės. Sukneles taip pat galima suskirstyti pagal formas ir spalvas (pzv.: prašau vilkėti aptemptas aukščiau kelių besibaigiančias vienspalves sukneles), pagal stilių (norėčiau, kad vilkėtumėte pin up stiliaus trumpą suknelę) ir t.t… Taigi, manau, turėjote suprasti, jog renkantis pamergių stilių – ribų fantazijai nėra. Dažnai pamergių kimšimas į vienodas sukneles asocijuojasi su tuo, jog nuotaka taip bando „panaikinti konkurentes“, nes tą dieną būtent Ji turi būti gražiausia. Užtikrinu, kad ir koks trumpas bebūtų kitos moters sijonas, kad ir kokia rėkianti dekolte ar visai peršviečiama suknelė vis tiek visas dėmesys kryps į nuotaką. Nes tiesiog nebūna negražių nuotakų – jos visos nuostabios. Tad, daugiau liberalumo, lankstumo, individualumo renkantis pamergių stilių.

9. Tortas. O, taip, tortas – reikšmingas šventės akcentas. Tačiau jau kitą dieną niekas neprisimins ar gražus buvo jis, bet puikiai galės pakomentuoti jo skonį. Žinoma, dabar specialia mase apdengti tortai ir perrišti įvairias kaspinais atrodo tikrais meno šedevrais, tačiau, kaspinai trukdo gpjaustyti tortą (kartą visi svečiai stovėjo aplink tortą laukdami bent mažyčio gavbalėlio, kol padavėja bandė surasti juostelės pritvirinimo galą kad ją nuvyniotų geras penkias minutes), o masė, kuria apdengtas tortas – nevalgoma (na, ją teoriškai galima valgyti, jei mėgsti cukraus pudrą katu su želatina). Tačiau, tai nereiškia, kad ant stalo reikia dėti nepuoštą tortą – yra daugybė valgomų ir gardžių puošybos alternatytų, o, kad išvengtume incidento su juostele, galima paprašyti tortą gaminsiančių konditerių ne taip tvirtai pritvirtinti tas juosteles. Kad ir kaip ten būtų, nest jei teks palūkėti užstrigusio kaspino atpainiojimo, vėliau tai bus paversta smagiu nuotykiu, kurį bus linksma prisimti. Tad, mažiau dėmesio išvaizdai, daugiau – turiniui.

10. Vidurnakčio sutikimas. Kaip sutikti vidurnaktį iš ties yra iš ko pasirinkti: šviečiantys LED helio balionai, helio balionai su šaltosiomis ugnelėmis, fejerverkai, įvairūs ugnies šou, dangaus ar vandens žibintai ir t.t. Prieš renkantis vieną iš būdų būtina tai aptarti su šventės vietos savininkais – ar tai saugu, ar leidžiama, iki kada leidžiama ir t.t. Apgyvendintose teritorijose fejerverkus dažniausiai leidžiama šauti iki 23h, esant stipriam vėjui nepatartina (kai kur ir draudžiama) į dangų leisti dangaus žibintus (uždegimo pavojus), nors vėjuotu oru jie nelabai ir kyla, tas pats galioja ir helio balionams. Lyjant patikimiausi – fejerverkai, tačiau, neapsirikite, jei ant dėžės parašyta, jog jie nebijo lietaus. Pora valandų liūtyje fejerverkus kartais taip „išgąsdina“, jog visi taip ir lieka savo dėžutėje iki gyvenimo galo. Tad lyjant derėtų fejerverkus nešti į paleidimo vietą prieš pat juos uždegant. O taip pat šventės vietos savininkų reikia pasiteirauti kurioje vietoje geriausia statyti fejerverkų dėžę, kurioje geriau juos stebėti. Derėtų nepamišti, jog fejerverkai kyla gana aukštai, tad, jei stebėsite fejerverkus iš ten, kur paleidote – isiskaus kaklas nuolat užvertus galvą kelias minutes. Nuo stebėjimo aikštelės iki paleidimo turėtų būti bent 50 m.

Naujas komentaras