Paslaugos

Pagrindinės paslaugos:

  • Asmeninių švenčių vedimas, organizavimas
  • Oficialių renginių vedimas ir organizavimas

Mes Jums siūlome įvairaus formato renginių (vestuvių, jubiliejų, koncertų, konkursų ir kt.) vedimo ir organizavimo paslaugas lietuvių bei anglų kalbomis. Kontaktuojant su klientais įsigiliname į Jų poreikius, šventės įsivaizdavimą, idėją, tikslą, bei, remdamiesi savo patirtimi, patariame kaip tai geriausia įgyvendinti. Parengtas renginio planas ir scenarijus nuolat koreguojamas atsiradus naujoms mintis ar pasikeitus klientų norams. Lankstumas – mūsų privalumas!

renginiu vedejas, renginio vedejas

Renginių vedimas

Teikiamų paslaugų apimtis ir pobūdis labai priklauso ir nuo renginio tipo. Asmeninėse šventėse dažniausiai vedėjas atlieka ir organizatoriaus, ir koordinatoriaus, ir vedėjo pareigas. Taip jau priimta. Todėl derėtų žinoti, jog tokių švenčių metu galite dėl nieko nesijaudinti, atsipalaiduoti ir mėgautis, nes atsakingas vedėjas pasirūpins viskuo. Bent toks mūsų požiūris – juk užsakovai turi pajausti šventinę nuotaiką po šitiekos darbų, kuriuos jiems reikėjo padaryti organizuojant renginį, o ne lakstyti po virtuvę ir rūpintis valgių įnešimu ar kuo kita.

Oficialiuose renginiuose šios pareigybės dažniausiai priskiriamos atskiriems žmonėms, kadangi tenka kontroliuoti ir kolektyvų bei atlikėjų išėjimą į sceną, ir juos pristatyti, ir pakviesti kalbančiuosius į sceną, taip pat padėti įteikti apdovanojimus ir atlikti daugelį kitų darbų. Tam reikalinga patikima, organizuota ir susidirbusi komanda. Mes galime ją pasiūlyti ar padėti suburti. Taip pat galime būti jau suburtos komandos dalimi, ypač masiniuose renginiuose.

Lyg ir atskira renginių sritis yra ir reklaminės akcijos. Daugeliu aspektų tai – lyg maratonas, kuris tęsiasi 10 ar daugiau valandų, palyginus su sprintine koncerto ar jubiliejaus programa. Greitas reagavimas, iškalba, drąsa ir net erudicija pageidautina tokiame renginyje norint, kad jis nepabostų tiek žiūrovams, užsakovams, tiek vedančiajam. Vedame reklamines akcijas tiek prekybos centruose, tiek viešose vietose (užsakovams parūpinant leidimą), tiek kitose Jūsų pageidautinose aplinkose.

garso aparaturos nuoma, dj paslaugos

Garso ir apšvietimo įranga

Taip pat galime pasiūlyti  įgarsinimo ir apšvietimo įrangą renginiams (iki 150 žmonių). Užsakant renginį svarbu suteikti kiek įmanoma daugiau informacijos apie erdvę, kurioje bus šventė, baldų, vaišių stalo, kėdžių išdėstymą, nes tai turi įtakos ir apšvietimo įrangos komplektacijai, ir garso aparatūros parinkimui, ir net žaidimų parinkimui.

Stengiamės išpildyti visus užsakovų lūkesčius – ar tai būtų vestuvių vedimas, ar koncerto pranešimas – pasiūlysime ką turime ir ką galime, o prireikus, visada rekomenduosime ir kolegas. Juk svarbiausia – Jūs ir Jūsų šventė!