Atsiliepimai

Mums labai svarbi klientų nuomonė. Ji – raktas į nuolatinį ir nuoseklų tobulėjimą! 😉

Čia galite išsakyti savo pastebėjimus, patarimus, komentarus arba pasidomėti, ką apie mūsų veiklą mano kiti.

 1. Monika ir Andrius komentaras:

  Amanda ir Arūnai, Jūs NEREALŪS !!! 😉

  Sėkmės ir neblėstančio kūrybiškumo 🙂

  Ačiū Jums !

 2. Juste komentaras:

  Likome sužavėti pravestu mūsų mažylės krikštynų šventės vakaru! Nuostabi vedėja, atsidavusi savo darbui, nuoširdi ir labai kūrybinga. Svečiai buvo maloniai nustebinti, žaidimai taipogi nerealūs-su gera juoko doze 😀 Ačiū ačiū Amanda ir sėkmės darbuose!
  Justė Arūnė ir Aurimas

 3. Asta ir Vitalijus komentaras:

  Iš visos širdies norime padėkoti Amandai ir Arūnui už nepriekaištingą šventės vedimą ir organizavimą, už puikią muziką, už gerą nuotaiką, už neįkainojamas dovanas 🙂 Dėkojame, kad prisidėjote kuriant ir įgyvendinant MŪSŲ SVAJONĘ 🙂
  Sėkmės, meilės, laimės Jūsų gyvenime ir darbuose 🙂
  Ačiū JUMS!!!!!!!!!

  Asta ir Vitalijus Kožitevai

 4. Audra ir Tomas komentaras:

  NENORITE nudėvėtų, gašlių bajerių, prisigeriančių muzikantų, traukiančių dainas pro šalį, pertraukų, kai pradedi snaust prie stalo?… 😀 😀 NORITE smagios, tobulos šventės ir šokių iki ryto? Pataikėt ten, kur reikia. 😀

  Amanda ir Arūnas padėjo išpildyti mūsų vestuvių viziją – kad visi svečiai jaustųsi ypatingi, kad visiems būtų linksma, kad kiekvienas išgirstų bent vieną dainą, kada negali nusėdėt prie stalo.

  Vakaro žaidimai buvo originalūs, Amandos bajeriai subtilūs, visada vietoj ir laiku, visi turėjo laiko ir kada pavalgyt ir kada padalyvaut. Amandos buvo pilna visur – pagelbėjo visais klausimais, pakalbino visus svečius, ir iš savęs išspaudė 100 % energijos, linksmumo, kokybės.

  DJ jautė publiką, patys nustebom, kad ir močiutė judėjo, ir jaunimas, ir tie, kurie paprastai nemėgsta šokti. 🙂 Norėtųsi pakartot!

  Amanda apskritai yra NEREALI!!! Manęs svečiai vakaro gale klausė, ar seniai mes su Amanda draugės, nes toks šiltas bendravimas paprastai neįmanomas su žmogum, kurį gyvenime matei vos kelis kartus. :))

  Ateity, esant progoms visada kreipsimės tik į JUS! Labai prašom nedingti iš horizonto. 😀

  Dar kartą DIDELIS ačiū jums abiems!!!

 5. Edita komentaras:

  Sveiki,
  dar karta dėkojame jums už nuostabią šventę ,mes ir visi svečiai likome patenkinti jūsų darbu,šaunuoliai ir toliau taip,sėkmes jums ir toliau ,darant kitus laimingais.
  Ačiūūūū!!!!!!!!!!!

  Edita ir Aurimas

 6. Erika Mikova komentaras:

  Amanda ir Arūnai,labai Jums noriu padėkoti už nuostabiai praleistą laiką – mano 30-metis liks ilgam įsimintinas 2014 05 24. Šventė buvo begalo smagi,daug užsiėmimų,žaidimų geros nuotaikos,šmaikščių replikų visi susiėmę už pilvų buvo .Amanda puikiai prisitaikė prie publikos,niekas neliko nepastebėtas 🙂 O dj nerealus,buvo stipriai ištrypta žolė ir baisingai ištinusios visų pėdutes,nes manat kad eisi sėsti pailsėti,išgirsdavai dar vieną dainąkada sėdėti negalima,žodžiu super tik teigiami atsiliepimai,didžiausios rekomnedacijos iš mano pusės.Dar kartą širdingai dėkoju už gerą laika

 7. Simona komentaras:

  Sveiki, Noriu padėkoti Jums už tikrai nepriekaištingai atliktą darbą 2014.01.17 JŪSŲ dėka gimtadienio šventė praėjo labai smagiai visi buvo užimti ir paminėti, likome tikrai laimingi:). Manau ateityje tikrai dar teks susitikti 🙂 Linkiu ir toliau išlikti tokiai kūribingai ir linksmai;) P.s taip pat labai laukiame nuotraukyčių:)
  Dar karta Ačiūl)

  Simona

 8. Monika komentaras:

  Labai labai dėkojame Amandai ir jos jaunajam DJ Arūnui – linksmi žaidimai , personažai , dėmesys visą vakarą , gera muzika ir daug daug juoko visiems padovanojote gražiausią mūsų dieną .Vestuves atlaikėte puikiai , žiurėsime kaip bus per krikštynas 🙂 Labai lauksime jūsų Tauragėje ! :)))) Esate šaunuoliai :)*

 9. Lijana ir Vytautas komentaras:

  Esame labai dėkingi Amandai Račkauskytei ir didžėjui Arūnui, už nuostabią šventę!!! Jūs esate be galo draugiški, bendraujantys, supratingi, prisitaikantys prie bet kurios situacijos, be galo paprasti žmonės, bendravote su visais lyg su artimais draugais… Tik geri atsiliepimai apie jūsų komandą. Vedėja Amanda labai kruopščiai pasiruošė mūsų šventei, bendravome visais įmanomais būdais 🙂 , buvo atsižvelgta į mūsų visus norus, visa šventė buvo labai gerai suorganizuota, vedėja buvo visada laiku ir vietoje, buvo laiko viskam tiek pašokti tiek pavalgyti ir žaidimų buvo kaip tik, tiek kiek reikėjo. Vedėja padėjo ir patarė visais įmanomais būdais vestuvių iškilusiais klausimais ir iškilusiom problemom . Didžėjumi liko sužavėti visi svečiai žinoma ir mes, grojamas dainas parinko tinkančias tiek jaunimui tiek vyresniems svečiams. Dar kartą AČIŪ JUMS MIELIEJI, likome patenkinti 100 proc. Kokia įsivaizdavome savo šventę, tokia ji ir buvo ir tik su JŪSŲ pagalba. Linkime Jums sėkmės ir būtinai rekomenduojame jus visiems!!! Didelis AČIŪ dar kartelį !!!! 🙂 🙂 🙂

 10. Danielius su teveliais (2013.07.20) komentaras:

  Sveiki visi,

  Pirma karta organizavome savo sunaus krikstynas, patys nepajegem su tuo susitvarkyti:D Perdavem viska i Amandos su Dj rankas ir viskas praejo labai sauniai. Jie tikrai jau turi savo idirbi, pazysta publika ir kuo puikiausiai susitvarko su visais isukiais ju darbe. SAUNUOLIAI!!!!!!! Sekmes Jums darbuose… P. S. Super buvo pagalviu musis:)

 11. Vilma komentaras:

  Gerb. AMANDA ir ARŪNAI,

  Dėkoju, kad Jūsų dėka mano šventė buvo linksma, turininga, išmoninga ir šauni. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Jūsų komandą, džiaugiuosi, kad visi mano svečiai liko patenkinti vakaru praleistu kartu. Linkiu neišsenkančios jaunatviškos energijos, optimizmo organizuojant renginius.

  Dar kartą AČIŪ Jums ir sėkmės.

 12. Edita ir GENTIS komentaras:

  Amanda tikra šaunuolė. Mūsų šventės dažniausiai būdavo tokios, na, daugmaž organizuotos, bet dažniausiai lengva palaida bala. Kai šventėme mūsų brangios tetos jubiliejų, dauguma ir vėl galvojo, kad reikia eilinį kartą viską patiems organizuotis, kas pirmas puls sveikinti, patiems nuspręsti, kur fotografuotis ir pan. Bet tada visų netikėtumui įėjo žavioji vakaro vedėja Amanda ir pasakė: „Labas vakaras, mano vardas Amanda, šį vakarą aš būsiu jūsų šventės vedėja. Puiku, kad jūs tokie savarankiški.“ Mes buvome nuginkluoti jos diplomatiškumo ir žavesio. Ačiū Amandai ir DJ, kuris, beje, puikiai moka parinkti muziką šokiams ir nuostabiai jaučia publiką. Šventė praėjo puikiai, visi liko patenkinti ir sužavėti.

 13. Viltute su tevais + vakaro sveciai komentaras:

  SVEIKI VISI VISI, MAZI IR DIDELI,
  NORIME PADEKOTI UZ NUOSTABU VAKARA, AMANDAI IR JOS PARTNERIUI !!!!
  SVENTEME DUKRYTES KRIKSTYNAS, BUVO NUOSTABU – NUOTAIKA, VISU VEIDUOSE SYPSENA IR AISKU NEISDILDOMI ISPUDZIAI I!!!! TIKRAI REKOMENDUOJAME, JEI NORITE, KAD JUSU SVENTE BUTU NEPAMIRSTAMA, KAD SVECIAI IR JUS NENUOBODZIAUTUMET. JOS PROGRAMA TIKRAI ORGINALI .
  DAR KARTA LABAI DIDELIS AAACIUUUU….. 🙂

 14. Ieva ir Evaldas komentaras:

  Sveiki,
  Dar karta leiskite padekoti uz saunu darba, esate tikri savo srities specai. Ir mes, ir sveciai likome labai patenkinti. Linkime kuo geriausios kloties darbuose, kuriant ir organizuojant nepakartojamas sventes. Aciu uz atviruma, supratinguma ir silta draugiskuma, ir dar uz daug dalyku, kuriuose jus padarete… Tikimes dar teks susitikti;)

 15. Rasa komentaras:

  Jei kreipsitės į Amandą tikrai neapsiriksite, visą vestuvių šventę būsite linksmi, užimti, atsipalaidavę ir laimingi.
  Amanda nuostabiai pravedė mano vaikų(dukros ir žento 🙂 ) vestuves. Nors tai buvo praeitą vasarą, pačią karščiausią metų dieną 2012 07 28, viską prisimename, lyg būtų įvykę vakar. Žodžiu savo gyvenimo šventę patikėkite Amandai bet kokiu oru.

  Širdingas AČIŪ Amanda ir pačios didžiausios sėkmės ir laimės Tavo gyvenime

  Rasa

 16. Renata Žadeikė komentaras:

  Sveiki visiems, nors naujo gyvenimo šventė prasidėjo 2012-07-07 d., įspūdžiai liko neišdildomi.
  Iš visos širdies už puikų vakaro programos organizavimą, galimybę pabūti pasakoje.

  Mielieji,
  „Nelaikykite savo meilės ir švelnumo skrynelių užrakintų“ patikėkite nuostabiai renginių vedėjai Amandai savo gyvenimo ir netik šventei, super! šaunuolė!
  Ačiūūūū

  Renata Ir Andrius Žadeikiai

Naujas komentaras